• Sezon 2019 otwarty!                              Sezon 2019 otwarty!                              Sezon 2019 otwarty!                              
zadzwoń do parku linowego w olsztynie +48 501 150 569
  • Park linowy Olsztyn  
  • Park linowy Olsztyn  
  •  

Opis torów

Tor przeszkód - nad rzeką
To niepowtarzalna okazja, aby pokonać tor przeszkód zainstalowany 15 metrów nad rzeką. Przejście nie należy do łatwych, ale kto chce iść na łatwiznę – ogląda Beara Grylls’a w telewizji :). Obok sporej wysokości, przejście toru utrudnia jego… długość. Nie możemy być pewni kolejnego kroku, przeszkody bujają się we wszystkie strony i złośliwie uciekają spod nóg. Wystarczy jednak trochę samozaparcia i wiary w siebie, a zdobędziemy drugi brzeg. W gorące dni po zakończeniu trasy przyda się koszulka na zmianę. Tor o długości 150 metrów.

                   

Tor przeszkód – leśny
Jeśli wysoko nad rzeką, to nie Wasza bajka, proponujemy coś równie atrakcyjnego, lecz nieco bliżej ziemi. Kilkanaście platform i ciągle zmieniające się przeszkody, wszystko pod bacznym okiem instruktora. Na tej trasie wysokość waha się między 5-11 metrów. Co interesujące, gdybyśmy w chwili słabości doszli do wniosku, że i tutaj nie mamy czego szukać, nie rezygnując z całości, możemy ominąć najwyższy odcinek trasy, pozostając już do końca na maksymalnie 8 metrach. Tor przeszkód polecany dla dzieci i tych wszystkich którzy dopiero oswajają się z wysokością.

                    

Skok wahadłowy
Kto ma odwagę stanąć na krawędzi dachu 4 piętrowego bloku? Odwiedzają nas tacy którzy z tej wysokości… skaczą. Jeśli chcecie sprawdzić, co to jest nieważkość, jak smakuje prawdziwy strach, i jak wielką satysfakcją jest pokonanie go – to coś dla Was. Na tej instalacji skaczemy z wysokości 16 metrów. Dodatkowej wysokości nabieramy dzięki skarpie, aby w najwyższym punkcie na ułamek sekundy zawisnąć  25 metrów nad ziemią! Niema drugiej tak emocjonującej atrakcji w promieniu 120 kilometrów i kropka. (nie licząc silosów atomowych pod Kaliningradem).

                   

Tyrolki
Nudzą Was niskie i powolne zjazdy tyrolką? Mamy coś ekstra! Nasza lina robi duże wrażenie już wtedy gdy się w nią wpinamy na platformie. Nierzadko są sytuacje, w których, nawet twardziele muszą odstać swoje przed pojęciem decyzji o zjeździe. Jak mawiają nowicjusze: najtrudniej puścić się pierwszy raz :). Jedziemy 22 metry nad ziemią i rzeką aby po chwili wrócić na kolejnej linie. Dwa zjazdy, w sumie 250 metrów zabawy!

                   

Most Kładkowy
Już nie trzeba jechać w Himalaje, żeby przejść nad przepaścią, krok za krokiem, na bujającej się kładce. Jest się czym pochwalić, to najdłuższa konstrukcja tego typu w Europie. Nie wymaga wielkich umiejętności czy kondycji, dlatego przeznaczona  jest szczególnie dla tych którzy odczuwają nieco większy lęk przed wysokością i chcieliby go w końcu pokonać! To naprawdę długi most – 110 metrów ! Na trasie piękne widoki, a po przyjściu duża satysfakcja.

                                       

Most dwulinowy
Rzecz dla urodzonych komandosów i … grzecznych panienek. Tajemnica tkwi w technice i ciężarze pokonującej go osoby. Umięśniony facet będzie miał dużo trudniej niż dziewczę na diecie. Z pewnością jest to najdłuższy most tego typu w Europie! Wielu mówiło, że to nieistotne, ważne, że było to najdłuższe 125 metrów w ich życiu :). Lekkie zakwasy murowane.